Princ George a princezná Charlotte patria k najsledovanejším deťom súčastnosti. Všade, kde sa objavia, sú stredobodom pozornosti a všetci ich milujú. Ich život sa zdá ako rozprávka, deti žijúce v paláci, no je tomu skutočne tak?

 

Ich život nie je ani trošku taký, ako sme si mysleli. Princ William a vojvodkyňa Kate sa snažia svoje deti vychovávať ako bežné deti, dokonca aj oni dvaja sa správajú ako bežní rodičia.

Žijú v rodinnom sídle, ktoré má viac ako 10 izieb. Tento palác darovala Williamovi jeho rodina. Má ho veľmi dobre zabezpečený, dokonca si princ nad domom vybavil neletovú zónu, aby ich fotografi neotravovali!

O domácnosť sa v prvom rade starajú rodičia, aj keď majú samozrejme kopu služobníctva. No čo sa týka detí, ich výpravy do školy či raňajok, o to všetko sa stará Kate, ak jej to čas dovolí. Kvôli nedostatku času a kráľovským povinnostiam majú deti aj vychovávateľku, ktorá je vraj najlepšia v Anglicku.

Kráľovská dvojica chce, aby ich deti mali čo najnormálnejší život dokedy sa to dá. Až vyrastú, budú mať veľa povinností voči krajine, preto im chcú dať čo najbežnejšie detstvo bez fotografov.

 

Zdroj: feminity.sk | Foto: Instagram / People.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)