Princ George a princezná Charlotte patria k najsledovanejším deťom súčastnosti. Všade, kde sa objavia, sú stredobodom pozornosti a všetci ich milujú. Ich život sa zdá ako rozprávka, deti žijúce v paláci, no je tomu skutočne tak?

 

Ich život nie je ani trošku taký, ako sme si mysleli. Princ William a vojvodkyňa Kate sa snažia svoje deti vychovávať ako bežné deti, dokonca aj oni dvaja sa správajú ako bežní rodičia.

Žijú v rodinnom sídle, ktoré má viac ako 10 izieb. Tento palác darovala Williamovi jeho rodina. Má ho veľmi dobre zabezpečený, dokonca si princ nad domom vybavil neletovú zónu, aby ich fotografi neotravovali!

O domácnosť sa v prvom rade starajú rodičia, aj keď majú samozrejme kopu služobníctva. No čo sa týka detí, ich výpravy do školy či raňajok, o to všetko sa stará Kate, ak jej to čas dovolí. Kvôli nedostatku času a kráľovským povinnostiam majú deti aj vychovávateľku, ktorá je vraj najlepšia v Anglicku.

Kráľovská dvojica chce, aby ich deti mali čo najnormálnejší život dokedy sa to dá. Až vyrastú, budú mať veľa povinností voči krajine, preto im chcú dať čo najbežnejšie detstvo bez fotografov.

 

Zdroj: feminity.sk | Foto: Instagram / People.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk