Máte chuť ísť do kina a neviete na čo? My vám poradíme. Rozhodne by ste mali stihnúť skvelý film s názvom: “Všetko alebo nič”. Je natoľko originálny, že v ňom objavíte samých seba. Ide o prvý film podľa bestselleru známej slovenskej spisovateľky Evity Urbaníkovej, ktorý žne úspech za úspechom.  Ide o príbeh nerozlučného priateľstva, popretkávaný emóciami ako sú humor, beznádej, láska, sarkazmus alebo ženské sebavedomie v kontraste s mužským egom.

Radi by ste vypli a navštívili v tomto chladnom počasí príjemnú teplú kinosálu a trochu si tak oddýchli od zabehnutého kolobehu v domácnosti? Tak poďte do toho. Tento film vás jednoznačne uchváti.

V hlavných úlohách uvidíte Lindu /Táňa Pauhofová/, Vandu /Klára Issová/ a Eda /Ľuboša Kostelného/. Ide o nerozlučnú trojicu priateľov, pričom každý z nich je úplne iný, no spoločne prežívajú rôzne bláznovstvá, pokiaľ sa v Lindinom živote neobjaví Jakub /Michal Żebrowski/, ktorý vnesie do jej života mnoho vášne a prísľubov. 

K tomuto úspešnému filmu naspievala pieseň známa speváčka Ewa Farná, ktorá svojím hlasovým rozsahom dokáže vyvolať príjemný mrazivý zážitok. Dokonca si dovolíme tvrdiť, že bordové šaty, ktoré má charizmatická speváčka v klipe oblečené, sú originálne, veľmi jej pristanú a prebúdzajú v jej osobnosti nadčasovú zmyselnosť. Je proste skvelá. Veď posúďte:

Zdroj: youtube.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Petra O.
Rovnováha, to je to, čo v živote hľadám, nachádzam i strácam a práve preto je všetko v poriadku. Prečo? Pretože jej hľadanie ma udržiava v strehu, jej nachádzanie mi ukazuje smer a jej strácanie vo mne prebúdza neistotu, ktorá ma učí ako žiť život v pokore.