43-ročný herec sa po tretíkrát stal otcom. Jeho manželka Alena mu porodila synčeka a do rodiny tak pribudol druhý chlapec. Po Kristiánovi a Kláre je tu ďalší člen, ktorého začiatočné písmeno začína opäť na K. Šťastný trojnásobný tato momentálne hviezdi v populárnom seriáli Oteckovia.

 

Úloha otca mu je tak známa nielen doma ale aj na televíznej obrazovke. Od roku 2008 sme ho mohli sledovať po boku Diany Mórovej v dennom seriáli Panelák a potom v Búrlivom víne. V oboch projektoch sa objavila aj kolegyňa Helena Krajčiová, ktorá porodila synčeka ešte v septembri.

Rovnako ako herec Vlado Kobielsky a jeho manželka Alena, zvolila so svojim partnerom pre čerstvého drobčeka meno Kryštof, ktoré opäť získava na popularite. Chlapček prišiel na svet v nedeľu 7. októbra v Bratislave a šťastný otecko na Instagrame zverejnil aj prvú fotku.

Po Dušanovi Cinkotovi je to ďalší čerstvý herecký tato a musíme uznať, že prelom minuloročného decembra a tohtoročného januára bol veľmi plodným obdobím. 🙂

Vlado k fotke s malým Kryštofom pridal aj milý komentár: “Dnes o 14:30,som sa stal tretíkrát otcom. Narodil sa nám Krištof! Všetkých pozdravuje, bozkáva svoju statočnú maminu😘 a ďakuje za starostlivosť ochotnému personálu Ružinovskej nemocnice.”

Takto pred časom informovali o budúcom členovi rodiny:

Foto: Instagram /Vlado Kobielsky/

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.