Cítite sa skleslo a bez nálady? Môžete mať v dome negatívne energie, ktoré majú vplyv na vaše emócie a náladu. Domov považujeme za bezpečné prostredie a preto by ste ho mali čistiť od negatívnej energie, ktorá sa časom nahromadí alebo vám ju jednoducho prinesie niekto druhý.

 

Čo potrebujete?

Na vyčistenie energií vo vašom príbytku postačia tieto 3 suroviny, ktoré nájdeme v každej kuchyni:

  • soľ (klasická, morská, himalájska,…),
  • ocot,
  • voda,
  • priehľadný pohár, do ktorého zmes miešame.

Platí pomer: 1PL vody + 1PL ocot + 1 ČL soľ.

Takže ak si zmiešate v pohári  10 PL vody a 10 PL octu, nasypte do toho 10 ČL soľ. Soľ nerozpúšťajte, nechajte ju klesnúť na dno pohára. Pohár so zmesou dajte do miestnosti, ktorú chcete vyčistiť od negatívnej energie, kľudne jeden do každej izby v dome alebo v byte.

Nechajte zmes v pohári odstáť aspoň 24 hodín a potom pohár skontrolujte. Ak je soľ na dne pohára, v dome máte pozitívne energie. Ak soľ vyplávala na povrch, obsah vylejte a pripravte nový. Postup opakujte dovtedy, kým soľ nebude zostávať na dne.

Výmysel alebo vedecky potvrdené?

Soľ je najsilnejším prostriedkom pre čistenie energií. Naťahuje do seba negatívnu energiu, čím čistí priestor a má to aj vedecké vysvetlenie. Soľ nasycuje vzduch negatívnymi iónmi a tie následne vytvárajú pozitívne vibrácie.

Zdroj: domacaliecba.sk  babskeveci.sk | Foto: flickr.com  pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.