Moderátorka módnej televízie Jasmina Alagič Vrbovská toho stihla za uplynulý rok v súkromnom živote viac ako dosť. Pred rokom sa zasnúbila s Patrikom Vrbovským, v máji tohto roka si povedali spoločné áno a v lete priviedla na svet ich prvého potomka.

 

Rodinka je už štvrtý mesiac trojčlenná a malý Sanel robí šťastným rodičom veľkú radosť. Práve počas minuloročných Vianoc prezradila sladké tajomstvo, že sa stane mamou. V tom čase už bola zasnúbená s Rytmusom a práve tento dôležitý krok v ich živote vlani v novembri spôsobil mediálny ošiaľ.

Utieklo to ako voda a 4. novembra Jasmina pridala na svoj Instagram status, v ktorom si spomína na tento veľký deň v jej živote. Celé sa to udialo v Tuzle v Bosne a Hercegovine, čo je jej milované mesto. “Dnes je to roook! Čo si môj muž predomňa kľakol v mojej milovanej Tuzle a spýtal sa ma či sa stanem jeho zenou, pre mňa tá najkrajšia a najjednoduchšia otázka,” spomína Jasmina.

Rovnako to cíti aj Patrik

Rovnako významný bol deň zásnub aj pre jej druhú polovičku: “Takto pred rokom som požiadal moju manželku o ruku v Tuzle. Akoby to ten hore vedel, pretože sme netušili, že sme v tom. Úplne spontánny výlet, na ktorý nezabudnem do konca života,” píše na svojom profile Rytmus a jeho slová uzatvára krásne vyznanie: “Dnes sme šťastní manželia a rodičia malého Sanela, ktorému koluje v krvi balkánska krv. Lúbim ťa Jasmina Alagič viac ako včera krát nekonečno.”

Milú bodku za svojim statusom dala aj Jasmina: “Hrdá, šťastná, milovaná a milujúca Mrs. Vrbovská.” Tak im želáme, aby im to vydržalo do konca života. 🙂

Zdroj/Foto: Instagram /Jasmina Alagic, Rytmusking