Verejnosť a najmä blízki priatelia zostali šokovaní ohavným skutkom, ktorého sa dopustila 21-ročná Brennan Hailey Geller z americkej Južnej Karolíny. Táto žena pracovala vo fitnescentre a celých deväť mesiacov tajila pred všetkými tehotenstvo. To by nebolo najhoršie. Čo spravila po narodení dieťaťa vám zdvihne krvný tlak! 

 

Utajené dieťa porodila v aute a potom ho vložila do plastovej tašky, ktorú zavrela, čím sa bábätko udusilo. Igelitku s mŕtvym dieťaťom nechala v aute a na druhý deň ho tam našli muži zákona. Tí si na ňu posvietili. Jej hrozné tajomstvo bolo totiž prezradené tým, že pri pôrode stratila veľa krvi, kvôli čomu navštívila lekársku pomoc. Za tento skutok jej hrozí 20 rokov vo väzení.

Z jej počíňania zostali otrasení všetci jej kamaráti a dlhoročné priateľky, ktoré si mysleli, že Brennan dobre poznajú. Keď zistili, čoho je schopná, boli právom zhrození.

Pritom ak si dieťa nechcela nechať, podľa zákona mala právo beztrestne ho do dvoch mesiacov umiestniť do hniezda záchrany, nechať ho v nemocnici alebo pokojne v kostole. Nemusel tak zbytočne vyhasnúť jeden ľudský život nevinného dieťaťa.

Zdroj: thesun.com | Foto: facebook.com