Mnohé ženy sa o počatie dieťatka márne snažia, iné k tehotenstvu prídu nečakane a je neželané. Nie je úplne jasné, ako to bolo v tomto prípade, no záver je nesmierne tragický. Na západnom Slovensku riešia hrozivý prípad. Na toalete logistického centra objavili bábätko zabalené v plachte bez známok života.

 

Vo firme v Senci našli zamestnanci na toalete v smetnom koši mŕtve novorodeniatko. Nie je úplne jasné, či sa už narodilo bez života alebo ho oň pripravili. Narodilo sa predčasne v ôsmom mesiaci. Pre citlivosť prípadu polícia nezverejňuje viac informácii.

K hroznému nálezu sa nevyjadruje ani samotná firma, v ktorej bolo telíčko objavené. Matkou dieťaťa je Ukrajinka, ktorú už v budove zadržala polícia. Záchranka ju previezla do bratislavskej nemocnice. Polícia ju vypočúva a jej stav je momentálne stabilizovaný.

Akú dohru bude celý prípad mať a ako to napokon celé prebehlo, zatiaľ netušíme. Jedno je však isté – ak sa aj novorodeniatko náhodou narodilo mŕtve, určite si nezaslúžilo skončiť v odpadkovom koši.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: depositphotos.com