Boli ste na lyžovačke alebo ste sa len tak niekde prechádzali a z vášho nosa na druhý deň začali tiecť “niagarské vodopády?“ 😀 Máme tu pre vás zaručenú a rýchlu pomoc pri nachladnutí a chrípke!

Všetky baktérie hemžiace sa vo vašich útrobách potrebujú vysokú dávku vitamínu C. Žeby ste ju našli v citróne? Áno ale možno ste nevedeli, že omnoho viac vitamínu C nájdete v chlpatučkom ovocí s názvom kivi.

Doprajte si denne i 6 kúskov. Čím viac, tým lepšie. Vyberte si tie najmäkšie, pretože sú už krásne dozreté, sladučké a čakajú len na vás. Ak si vyberiete tvrdšie, prekvapia vás kyslou chuťou, ktorá vám pokrúti úsmev do všetkých svetových strán. 😀

Preto radšej pri nakupovaní vyberajte dlhšie. Tie, čo sú tvrdšie, si vezmite domov tiež. Bude im však deň či dva trvať, kým plne dozrejú. Tento tip vitamínu C sa do tela vstrebe veľmi rýchlo a už o dva dni pocítite veľký rozdiel. Tak na zdravie. 😀

Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Petra O.
Rovnováha, to je to, čo v živote hľadám, nachádzam i strácam a práve preto je všetko v poriadku. Prečo? Pretože jej hľadanie ma udržiava v strehu, jej nachádzanie mi ukazuje smer a jej strácanie vo mne prebúdza neistotu, ktorá ma učí ako žiť život v pokore.