AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:

Sestrám zo Záhoria sa niečo také ani nesnívalo! Síce mali termíny len týždeň od seba, Petra 29. augusta a Veronika 23. augusta, príroda to chcela inak. Svoje ratolesti porodili v ten istý deň a na tom istom mieste!

 

Človek mieni, Pán Boh mení. Sestry sa počas tehotenstva radovali, že budú mať pospolu narodené svoje detičky, no že až tak, to by im ani na um neprišlo. Ich prírastky budú oslavovať narodeniny v ten istý deň! Čo je však ešte viac šokujúce je, že narodili sa v tej istej nemocnici a na svet ich priviedla tá istá lekárka a medzi Matúškom a Tamarkou je iba päťhodinový rozdiel! No nie je to zázrak?

Obrovskú radosť a úsmev na tvári to neprinieslo len im, ale aj ich rodičom, ktorí sa tešia teraz už zo štrnástich vnúčat a vo vyrovnanom stave – sedem dievčat a sedem chlapcov. Žeby to bola ďalšia náhodá???

Zdroj/Foto: tvnoviny.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Loriana
Učiteľka, ktorá sa venuje všetkým možným témam, ktoré poskytujú istý odkaz pre spoločnosť. Mamička, ktorá najviac miluje svojho synčeka, a všetko, čo robí, robí iba pre neho. Žena, ktorá si užíva život a všetky jeho radosti..