Otec 8-ročného chlapca si rozhodne nezaslúži toto pomenovanie. Spravil niečo, z čoho vám bude neskutočne smutno a zavalí vás spravodlivý hnev. Za svoje konanie môže sedieť za mrežami 40 rokov, ale zaslúžil by si ešte tvrdší trest.

 

Jeho syn Curtis Collman III spal v jeho dome, keď sa ráno zobudil, išiel sa naraňajkovať. Chcel si dať cereálie s mliekom. Keďže v dome nebola zavedená elektrina, siahol po miske, v ktorej si myslel, že má pripravené raňajky.

Bol to však omyl. Chlapcovi po zjedení obsahu misky bolo veľmi zle. Priateľka jeho otca chcela zavolať záchranku, ale otec chlapca jej to so zbraňou v ruke nedovolil. Dôvod jeho konania bol šokujúci. V miske sa totiž nachádzala obrovská dávka pervitínu, do malého telíčka chlapca sa dostala 180-násobná dávka.

Curtisov otec ho odviezol k matke a keď zavolal pohotovosť jeho dedko, už bolo neskoro a chlapca sa nepodarilo zachrániť. Za zanedbanie starostlivosti a tiež za držanie pervitínu a strelnej zbrane, hrozí tomuto otcovi trest 20 až 40 rokov.

Zdroj: independent.co.uk | Foto: facebook.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.