Ešteže existuje internet, vďaka ktorému sa môžme podeliť o hocičo s ostatnými. Jedna mamička prostredníctvom sociálnej siete zverejnila hrozivé fotografie istého výrobku pre deti a varovala tak všetky matky, aby si naň dávali pozor! Podelila sa o svoj hrozivý zážitok, ktorý vás istotne zarazí!

 

Detské presnídavky v “kapsičkách” sú obľúbenou formou detskej výživy. Väčšina z nás ich používa. Okrem toho, že sú praktické, veríme, že sú aj zdravé a plné potrebných vitamínov a minerálov pre naše deti. Jedna mamička si to myslela tiež, no keď uvidela čo sa v detskej výžive nachádza, ostala v šoku a podelila sa s nami o svoj príbeh.

Svojmu dieťatku kúpila v obchode ovocnú kašičku Hello, ktorú často vídame aj v reklamách. Kedysi sa predávala len v sklenených nádobách, teraz je však vynovená a predáva sa aj v obľúbených, ako mnohé iné značky. Je ľahko zkonzumovateľná a bábätko ju len vysaje.

Mária má však iný zážitok. Chúďa, myslela si, že dáva dieťatku dobrú baštu, no opak je pravdou. Po pár minútach ju dieťa upozornilo, že mu kapsička nechutí. Ihneď prišla k nemu, ochutnala, no chuť sa jej tiež nezdala.

Potom kašičku trošku vytlačila, no ostala zhrozená z toho, čo v skutočnosti sáčok obsahoval. Našla v ňom pleseň a teraz na to upozorňuje aj ostatných rodičov. Ak ju máte doma, radšej ju poriadne skontrolujte, než ju dáte vášmu dieťatku.

Zdroj/Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)