Zaujímavosti Žena na gynekologicko-pôrodníckom odfotila svoju večeru! To naozaj dostala?

Žena na gynekologicko-pôrodníckom odfotila svoju večeru! To naozaj dostala?

Len nedávno sme vás informovali o pripravovaných zmenách v zdravotníctve, pričom za obeť by malo padnúť 14 pôrodníc. Táto správa nahnevala mnohé mamičky. Novinky na oddeleniach by ale mali priniesť lepšie zdravotnícke služby. Otázkou zostáva, či sa zlepší aj strava pripravovaná pre pacientov.

 

Na internete sa objavujú nepríjemné skúsenosti mnohých Slovákov, ktorí počas hospitalizácie neboli spokojní s nemocničnou stravou. Jedlo podávané v zdravotníckych zariadeniach by rozhodne malo prispievať k budovaniu zdravia, ale nie vždy to tak vyzerá.

Rozhorčenie prežívala aj nespokojná pacientka. Na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v jednej zo slovenských nemocníc jej na večeru mali predostrieť jedlo, ktoré ani zďaleka nekopíruje zdravú a vyváženú stravu vhodnú pre budúcu či čerstvú mamičku. Na sociálnej sieti sa podelila so svojou skúsenosťou a pridala aj fotografiu, na ktorej je chlieb s tlačenkou.

O pravdivosti tejto fotky sa dá samozrejme aj polemizovať. Ak bola ale naozaj vyhotovená v nemocničnom oddelení, je to veľmi smutná realita na Slovensku.

Zdroj: hitky.sk | Foto: pixabay.com