Zaujímavosti Žena po dlhom snažení o dieťa porodila dvojičky: Potom prišiel ŠOK!

Žena po dlhom snažení o dieťa porodila dvojičky: Potom prišiel ŠOK!

Nedávno sme vás informovali o šokujúcom prípade, keď bábätko porodila len 12-ročná školáčka. Narozdiel od maximálne prekvapivého tehotenstva sú na svete páry, ktoré sa už roky neúspešne pokúšajú o bábätko. Podobne ako manželia, ktorí sa napokon rozhodli pre umelé oplodnenie.

 

Manželia z Ruska Vadim a Anna ho podstúpili ešte v roku 2014 a spermie poskytol manžel. Po úspešnom zákroku sa žene narodili rovno dvojičky a pár sa tak konečne stal rodičmi. Šťastie tejto rodiny ale netrvalo dlho, pretože po dvoch rokoch premklo otca dvojičiek neblahé tušenie. Uvedomil si, že deti sa na neho vôbec nepodobajú.

Manželka ho preto nahovorila, aby podstúpil test DNA. Tušenie sa potvrdilo a testy ukázali, že Vadim nie je otcom dvojičiek. Po tomto zistení sa v rodine začalo peklo. Manželia sa odcudzili a ich problémy vyústili až k rozvodu. Vadim potom zažaloval kliniku a žiadal vysoké odškodné.

Vysvetlila sa aj veľká chyba personálu. Umelé oplodnenie mala podstúpiť ešte jedna žena s iniciálami rovnakými ako jeho vtedajšia manželka a zdravotníci omylom zamenili spermie. Vadimove oplodnili cudziu ženu a jeho manželka Anna získala spermie od neznámeho muža.

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: depositphoto.com, pixabay.com