Je to to najhoršie, čo mamička môže zažiť. Mladá žena sa rozhodla zverejniť svoj smutný príbeh a na základe tragédie, ktorú prežila sa začala venovať psychológii a psychoterapii. To, čo sa stalo nečakala ani v najhoršom sne. Prípad sa stal v britskom meste Derbyshire.

Mladá mamička Laurie si vzala dvojmesačného synčeka za sebou do postele, aby ho nadojčila. Počas toho zaspala. Keď sa zobudila, naskytol sa jej pohľad, ktorý nechce vidieť žiadna matka. Jej malý syn Arthur nejavil známky života. Mal zatvorené oči a bol studený.

Zdesená mamička okamžite volala záchranku, no jej dieťatku sa už nedokázalo pomôcť. Podľa výsledkov pitvy bol príčinou smrti syndróm náhleho úmrtia dojčiat. Vyskytuje sa do jedného roka a je stále predmetom záujmu mnohých vedeckých výskumov.

„Bol to najstrašnejší deň a cítila som sa, akoby som žila v nejakej krutej nočnej more,“ vyjadrila svoje pocity 30-ročná mamička a každá žena, ktorá si takouto tragédiou prešla, jej určite dá za pravdu.

Laurin druhý synček Henry

Jej príbeh sa stal v roku 2015, no dlho sa nevedela zo straty dieťaťa spamätať. Na cintorín chodila každý deň. Až zverejnenie jej príbehu v snahe pomôcť ostatným matkám, ktoré si prešli rovnakou smutnou udalosťou a narodenie druhého synčeka Henryho, jej pomohli prekonať obrovský žiaľ a smútok.

Zdroj: dailymail.co.uk, derbytelegraph.uk, tvnoviny.sk, cas.sk | Foto: Facebook / Laurie Jade Woodruff