Každá čerstvá mamička sa zrejme zhodne na tom, že priviesť na svet svoje dieťa je ten najúžasnejší dar na svete a je za túto možnosť veľmi vďačná. V dnešnej dobe to totiž nie je samozrejmosťou a je medzi nami mnoho párov, ktorým vlastné dieťatko nebolo dopriate. S príchodom bábätka na svet prichádza aj určitá obeta matky, pretože potom začína naozaj náročné obdobie.

Vyčerpanosť, nedostatok spánku a k tomu aj nie úplne rovnaké telo, aké sme mali pred pôrodom. Aj napriek tomu, že časom sa mnohým matkám podarí dostať do formy, niektorým spomienka na tehotenské bruško zostane v podobe strií a prvé týždne po pôrode vám mierne bruško ešte zostane.

Aj keď väčšina čerstvých mamičiek toto nerieši, sú medzi nami aj také, ktoré sa pre svoj vzhľad po pôrode trápia a prepadá ich smútok. Američanka Kristen Sullivan sa rozhodla povzbudiť všetky mamičky zverejnením jej fotiek pred a po pôrode. Aj napriek tomu, že patrí k štíhlym ženám, tri týždne po narodení syna nemala ani zďaleka ploché bruško a trvalo jej niekoľko dní, kým na Instagrame zverejnila tieto fotky. Spravila to však preto, aby povzbudila ostatné ženy. „Nie je proste možné, aby ste tri týždne po pôrode vyzerala dokonale,“ dodala k tomuto záberu.

Zdroj: maminka.cz | Foto: Instagram / Kristen Sullivan