Ešteže existuje internet, vďaka ktorému sme dostatočne informovaní o novinkách, o ktorých obchody radšej mlčia. Prostredníctvom Facebooku sme sa dostali k informácii o obľúbenej pochutine, v ktorej sa našiel červík!

Mamičky buďte extrémne opatrné, čo dávate deťom jesť, varuje všetkých jedna pozorná mamička. Túto pochutinu pravdepodobne kupujete aj vy. Mnohí z nás si ju zvykneme dopriať či už na raňajky alebo desiatu. A podaktorí aj na obed. 🙂

Práve v tejto pochutine sa objavil červík, pred ktorým nás varuje prostredníctvom sociálnej siete pozorná žena. Buďte preto obozretní najmä ak ju dávate aj svojim deťom.

Zdroj: Facebook  | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)