Už mnoho detí v teplých mesiacoch prišlo zbytočne o svoj krátky život. Zabudnuté v aute nemali šancu na prežitie. Rovnakú tragédiu zažila aj mamička, ktorá takto prišla o vytúžené dvojročné dieťatko. Chyba ale v tomto prípade nie je na strane rodičov ale pestúnky.

Mamička Demi Petrowski z Nového Mexika pred narodením malej Zariah šesťkrát potratila. S partnerom ani nedúfali, že niekedy sa im dieťatko vôbec narodí. Až sa napokon predsa dočkali zdravej dcérky Zariah.

V osudný deň ju mala pestúnka zaviesť do škôlky. Tá ale pred škôlkou zabudla zastaviť a išla rovno do práce. Vystúpila z auta a dvojročná Zariah v ňom zostala šesť hodín. Údajne vo vozidle mala byť teplota až 35 stupňov. Dievčatko nemalo šancu prežiť.

Prípad zo 17. septembra otriasol celou rodinou dievčatka. „Vždy sa pozerajte na zadné sedadlá v aute, či tam je dieťa alebo nie. A ak započujete detský plač, prosím, pomôžte,“ odkázala ľuďom na sociálnej sieti Demi. Pestúnka je obvinená z opustenia dieťaťa. Jej trest už ale rodičom malú Zariah nevráti.

Zdroj: foxnews.com, topky.sk | Foto: facebook.com /Demi Petrowski