Britská modelka Chloe Ayling na tento zážitok nezabudne do konca života! Uniesol ju istý chlapík ďaleko z jej krajiny a nepomohlo jej ani to, že mužovi za jej prepustenie ponúkla svoje telo. Nečakane ju však zachránilo jej vlastné dieťa!

 

Istý chlapík poľskej národnosti vylákal mladú modelku do zahraničia za vidinou zárobku z fotografií, ktoré tam mala nafotiť. Agentúre, ktorá má Chloe na starosti, vyplatil sumu, na ktorej sa dohodli a odleteli do Milána. Zaútočil na osobného strážcu a vtedy modelku uniesol.

Od svojho dieťaťa bola preč dokopy šesť dní. Chlap ju väznil v jednej izbe a modelka nemyslela na nič iné, ako na to, čo prežíva jej anjelik. Tak mu ponúkla se*uálne služby a na oplátku ju mal prepustiť. On to však odmietol, aj keď zjavné sympatie k žene prechovával. Často ju obdarúval a dokonca chcel, aby s ním prespala v tej istej posteli. Modelka na polícii uviedla, že nakoniec k ničomu nedošlo a kvôli čomu ju chlap pustil, šokovalo celý svet!

Vraj preto, že je matkou malého dieťaťa a s takými neobchodujú. Chloe to priam vyrazilo dych a už sa len mohla tešiť, že konečne uvidí svojho synčeka. No na to, čo prežívala, nikdy nezabudne. S modelingom preto skoncovala a niet sa ani čomu čudovať. Najhlavnejšie sú predsa deti!

modelka Chloe Aylingdieťa modelky Chloe Aylingsyn modelky Chloe Ayling

Zdroj: blesk.cz l Foto: instagram.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk