Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová získala na zimných olympijských hrách 2018 v Pjongčangu pre Slovensko už tri medaily, medzi ktorými je aj zlato. Ako to táto mamička dvoch detí všetko stíha?

 

Okrem toho, že je to vrcholová športovkyňa, je to aj manželka a matka dvoch rozkošných detí. V roku 2007 sa jej narodil prvý synček Jelisej, ktorý má dnes 11 rokov. Už to budú pomaly tri roky, čo do rodinky pribudla malá sestrička Olivia.

Ako zvláda zosúladiť rodinu a Olympiádu?

Počas prípravy na olympiádu a pobytu v Pjongčangu, sú jej deti v starostlivosti starých rodičov. Muselo to byť pre ňu ako matku veľmi náročné, byť takú dobu odlúčená od svojich ratolestí, ale napriek tomu dokázala dosiahnuť taký športový úspech, ako je získanie troch medailí pre Slovensko na zimných olympijský hrách v Pjongčangu.

Deti vedie k športu a zdravej strave

Jej starší syn v zime rád lyžuje a korčuľuje, v lete sa zase venuje tenisu, futbalu a rád jazdí na bicykli. Anastasia dáva veľký dôraz na to, čo jej deti a celá rodina jedia.

80% nášho zdravia závisí od vonkajších faktorov vrátane toho, čo jeme, len 20% sú gény. Takže naše zdravie a zdravie našich detí máme na tanieri. Dávate si pozor na to, čo dávate jesť svojim najmenším?” Zverejnila Anastasia takýto komentár na svojom profile Facebooku.

U svojich detí dbá o zdravú výživu
Deti vedie k športom
Celá rodinka

Zdroj: Facebook/ Anastasia Kuzmina

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.