Zaujímavosti Slávne mamičky Zlatka Puškárová ukázala ženy jej života: Podobu rozhodne nezaprú!

Zlatka Puškárová ukázala ženy jej života: Podobu rozhodne nezaprú!

O Zlatici Puškárovej vie takmer každý, že je hrdou maminou dvoch synov Lea a Adamka a milujúcou manželkou kolegu Patrika Švajdu. Nezaprie ani moderátorský talent a pôsobí vždy spokojne a vyrovnane. Doteraz ste ale zrejme netušili, že za ňou stoja aj dve významné ženy.

 

Jednou z nich je jej milovaná mamina a tou druhou stará mama. Tá práve 2. februára oslávila krásne okrúhle životné jubileum – 90 rokov. Zlatka práve svojej babi vďačí za veľa a mnohému sa od nej naučila: “….prežila na vlastnej koži druhú svetovú vojnu / celý život súcití s jej obeťami a nikomu nepraje vrátiť sa do tých čias 🙏/, formovanie Československa, režim, revolúciu, dobu bez elektriny, bez všetkého čo tvorí náš moderný svet a stále si nosí svoj ÚSMEV a ŽIVOTNÚ MÚDROSŤ…,” píše na svojom Instagrame hrdá vnučka.

Ďalej prezradila pri veselom narodeninovom zábere troch žien, že práve oslávenkyňa ju naučila milovať históriu a vyznala sa z toho, že je spolu s rodičmi silnou súčasťou jej života. “DVE ženy, ktoré milujeeeem – moja mamina a BABI🤞FOR EVER,” dodala na záver Zlatka a my musíme uznať, že stará mama vyzerá na svoj vek fantasticky a neuniklo nám, že sa na seba babka, dcéra aj vnučka veľmi podobajú. 🙂

Zlatka so ženami jej života:

Zdroj/Foto: Instagram.com