Sympatickej herečke sa črtá bruško. Začiatkom tohto roka prijala žiadosť o ruku od svojho hereckého kolegu Jesseeho Plemonsona! Novinárom sa ju podarilo vyfotografovať počas obedu s kamarátkami. Medzi fanúšikmi nastal rozruch: je herečka tehotná?

 

Je možné, že by 35-ročná Kirsten Dunst čakala svoje prvé bábätko? Určite je, aj keď sa snaží schovať svoje bruško pod obrovské nohavice na traky! Aj tak jej vidno. 🙂

Nuž dvojici nebráni nič v tom, aby sa posunuli o krok vpred a založili si rodinu. Oficiálne sa k tomu nevyjadril ani jeden z nich, no fanúšikovia veria, že sa Kirsten stane mamičkou!

Viac fotiek herečky s bruškom nájdete nižšie!

—TU—

 

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)