V roku 2019 uzrie svetlo sveta hneď niekoľko detičiek od známych slovenských mamičiek. Ešte v decembri minulého roka sa s radostnou správou pochválila Jasmína Alagič. Pred pár dňami prezradila tehotenstvo aj herečka Kristína Tormová a pridala sa k ním ďalšia kolegyňa z televíznych obrazoviek.

 

Spolu s dvojičkou Petrou, ktorá je manželkou herca Sväťa Malachovského, ste ju videli vo viacerých televíznych projektoch, ale aj na divadelných doskách. Najnovšie sa ukáže v novom markizáckom seriálovom projekte Kameňák. Lucia je manželkou hudobníka Michala Bugalu. V roku 2017 sa jej narodil synček Emanuel a v roku 2019 mu pribudne súrodenec.

Na svojom profile pridala fotku, kde bruško už nezakryje a k nej napísala: “No nič.. nechce sa mi byť tento rok samej tehotná tak sa hneď pridružím tuto ku Kristíne Tormovej a ďalším..dzifčence dúfam že budeme chodiť spolu na kávičky s našimi a nebudeme sa doma nudiť..”

Predpokladáme, že Lucia a ani Kristína si nudu neužijú, nakoľko rodiť idú po druhýkrát a starať sa teda nebudú len o jedno dieťatko. Veríme však, že čas sa na kávičku sa im podarí nájsť. 🙂

Zdroj/Foto: Instagram.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.