Slovenský bulvár má dobre podchytené všetky celebrity slovenského šoubiznisu. S najnovšími správami zaskočil všetkých fanúšikov známej speváčky. Podľa nich skrýva ďalšie tehotenstvo, o ktorom zatiaľ nechce hovoriť. Majú novinári pravdu alebo sa mýlia? 

 

Nadaná, krásna a mladá mamička dvoch detí a zároveň obľúbená slovenská speváčka Mária Čírová, čaká údajne so svojim manželom tretieho potomka. Určite ju mnohé z vás poznajú aj z relácie televízie Markíza Tvoja tvár znie povedome, ktorú aj vyhrala.

Minulý rok sa vydala za svojho manažéra a hudobníka Maroša Kachúta, s ktorým tvorila pár viac ako deväť rokov. Spoločne vychovávajú dve krásne deťúrence, sedemročného Huga a päťročnú Zoe. Pridá sa k súrodencom ďalší potomok?

Slovenský denník “Nový čas” dostal tajný tip od čitateľa a neváhal sa speváčky opýtať túto súkromnú otázku. Redaktorka z tohto bulváru napísala Majke toto: ,,Dobrý deň pani Čírová, chcem sa spýtať na jeden tip, ktorý k nám prišiel od čitateľa. Vraj ste tehotná. Je to pravda?“

Víťazka šou sa s fanúšikmi o túto novinku podelila prostredníctvom Instagramu a samozrejme zareagovala na toto tvrdenie takto: ,,Čitateľ je ďalej ako ja, ako to?“

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk