Je veľké šťastie, keď na svet príde zdravé bábätko a nie je nič krajšie ako si ho po ťažkom pôrode privinúť na hrudi a vychutnávať si pocit nekonečnej lásky. Žiaľ, nie je to vždy samozrejmosť a sú na svete aj mamičky, ktorých dieťatko sa narodilo bez známok života. Takéto ťažké chvíle momentálne prežíva známy športovec so svojou manželkou.

V týchto dňoch, keď sociálne siete sprostredkúvajú príbehy zdravotníkov, ktorí bojujú za životy ľudí nakazených koronavírusom COVID-19 v nemocniciach a ukazujú svoju veľkú odvahu najmä v Taliansku, kde denne zomiera množstvo ľudí a nakazených pacientov musia selektovať podľa veku a vybrať toho, ktorý má väčšiu šancu prežiť, sa dejú aj iné, rovnako smutné tragédie.

Rodinou, ktorá zažíva veľmi ťažké chvíle je aj rodina 28-ročného fínskeho hokejistu. Mikael Granlund je útočníkom Nashvillu a spolu s manželkou Emmi trpia zo straty dcérky, ktorá sa narodila bez srdečného pulzu.

“Náš malý anjelík sa narodil bez srdečného pulzu. Hľadáme nádej v tom, že sa tam hore na nás pozerá ako náš strážny anjel. Veríme, že všetko sa deje z určitého dôvodu,” napísala manželka hokejistu na Instagrame a pridala dojímavú fotku nožičky malej dcérky, ktorá nedostala šancu na život. Doma sa na ňu tešil aj ročný braček. Je nám to veľmi ľúto!

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram