Vianoce už poriadne klopú na dvere. Ako hovoríme deťom, ešte 12-krát sa vyspíme a príde Ježiško. Tak ako ľudia aj ich zvyky sú rôzne a zatiaľ, čo niektorým už v obývačkách svieti vianočný stromček, iní si jeho výzdobu nechávajú až na Štedrý deň. 

A do ktorej kategórie patríte vy? Ak do tej, ktorá si užíva predvianočnú náladu aj so stromčekom, môžete sa zaradiť aj medzi známe mamičky či oteckov, ktorí si už dôležitý symbol Vianoc doma pripravili. Na sociálnych sieťach sa pochválil aj moderátor Sajfa. Spolu s manželkou Veronikou a dcérkou Sárou zažijú prvé sviatky ako trojčlenná rodina.

Moderátorka Miriam Kalisová ozdobovala stromček s dcérkou Miou a rovnako ako na Slovensku, tak sú pripravení aj na Miami v rodine Zuzany Belohorcovej.

View this post on Instagram

"Toto moje žabiatko milované 🥰 ..stromček už máme hotový, výzdoba takmer dokončená…mojich #30minutPreSeba už mám tiez za sebou 🤩🥰 ..začínam sa dávať do kľudu od včerajšieho nepríjemného pocitu, že sa na mňa všetko valí 🙏🏻🙏🏻 ..ďakujem vám všetkým za krásne správy aj komenty k minulemu príspevku 🤩🥰 ..veľmi si to vážim a mám radosť, že sa takto spoločne vieme povzbudiť, podporiť a motivovať 💛 ďakujem, že ste 🤗🤗 #kedNedovolisAbySvetPrestalBytGombicka #usmejSaMatka #leboNicNieJeDolezitejsieAkoCititSaDobre #vianoce #christmas #mood #christmaschill #christmascollection #FandFclothing #spolupraca @fandfclothing #ad #sweethome

A post shared by Miriam Kalisová (@miriam.kalisova) on

Máte aj vy už doma stromček, alebo patríte do skupiny, ktorá ho zdobí až 24. decembra? Dajte nám vedieť na našom Facebooku.

Zdroj/Foto: Instagram /Sajfa, Miriam Kalisova, Zuzana Belohorcova