AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:

Známy americký herec Paul Walker by v utorok 12. septembra oslávil 44. narodeniny. Hviezda filmových snímok Rýchlo a zbesilo tragicky zahynula pri autonehode v novembri 2013. Pre jeho rodinu a priateľov to bol šok. No samotný herec tvrdil, že až zomrie, nikto nemá plakať, lebo on sa pri tom smial. Jazdu v aute miloval, no svoju dcérku miloval najviac.

Paul po sebe zanechal dcéru Meadow, ktorú má s Rebeccou Soteros. Trinásť rokov žila s matkou na Havaji, no v roku 2011 sa rozhodla presťahovať k otcovi do Kalifornie. Teraz už osemnásťročná Meadow Rain zverejnila na Instagrame dojímavú fotku, na ktorej ako malé dievčatko tancuje so svojím otcom.

Veľmi jej chýba, zažili spolu toho veľa a bol pre ňu vzorom! Paulov herecký kolega a veľmi dobrý priateľ, herec Vin Diesel, ktorý je okrem iného krstným otcom Meadow, si tiež v tento deň zaspomínal na zosnulého herca: „Všetko najlepšie, Pablo…Menil si a stále meníš svet. Tvoja láska žije vo všetkých, ktorí mali to šťastie spoznať ťa. Meadow mala toto leto promócie. Všetci sme na ňu hrdí,“ napísal v popise fotky.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)