Známy americký herec Paul Walker by v utorok 12. septembra oslávil 44. narodeniny. Hviezda filmových snímok Rýchlo a zbesilo tragicky zahynula pri autonehode v novembri 2013. Pre jeho rodinu a priateľov to bol šok. No samotný herec tvrdil, že až zomrie, nikto nemá plakať, lebo on sa pri tom smial. Jazdu v aute miloval, no svoju dcérku miloval najviac.

Paul po sebe zanechal dcéru Meadow, ktorú má s Rebeccou Soteros. Trinásť rokov žila s matkou na Havaji, no v roku 2011 sa rozhodla presťahovať k otcovi do Kalifornie. Teraz už osemnásťročná Meadow Rain zverejnila na Instagrame dojímavú fotku, na ktorej ako malé dievčatko tancuje so svojím otcom.

Veľmi jej chýba, zažili spolu toho veľa a bol pre ňu vzorom! Paulov herecký kolega a veľmi dobrý priateľ, herec Vin Diesel, ktorý je okrem iného krstným otcom Meadow, si tiež v tento deň zaspomínal na zosnulého herca: „Všetko najlepšie, Pablo…Menil si a stále meníš svet. Tvoja láska žije vo všetkých, ktorí mali to šťastie spoznať ťa. Meadow mala toto leto promócie. Všetci sme na ňu hrdí,“ napísal v popise fotky.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk