Rok 2020 bude dôležitým pre mnohé známe manželské páry, pretože práve v ňom sa prvýkrát stanú rodičmi. Internet je plný fotografii bývalej tenisovej hviezdy Dominiky Cibuľkovej, ktorá spoločne s manželom Michalom očakáva príchod synčeka Jakuba. Prvého potomka sa dočkajú aj manželia Gáborikovci a len pred krátkym časom sa verejnosť dozvedela o ďalšom prominentnom páre, ktorý sa teší na prvé dieťatko. 

Nový čas odfotografoval manželku choreografa Jána Ďurovčíka s tehotenským bruškom a tak známa dvojica musela vyjsť s pravdou von. 25-ročná herečka Barbora je v piatom mesiaci tehotenstva a keďže značnú časť tohto obdobia prežívala v čase koronavírusu, dodržiavala prísne bezpečnostné podmienky podľa nariadení štátu. S rodičmi si každý deň telefonovala a až po dlhých týždňoch, keď sa situácia o niečo uvoľnila, ich bola navštíviť.

Manželia Ďurovčíkovci si svoje áno povedali v júni minulého roka. 49-ročný choreograf a tiež kat z poroty tanečnej šou Lets dance prežil svoj veľký deň spolu s mladučkou Barborou Hlinkovou na zámku Haliči. A čoskoro sa stanú rodičmi. Budúcej mamičke želáme hlavne veľa zdravia, nech jej tehotenstvo prebieha hladko.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram /Barbora Durovcikova