AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:

Ďalšia veľká radosť v tejto slávnej rodine. Tehotenské krivky sa veľmi ťažko skrývajú pred horou paparazzi, preto sa manželka známeho speváka rozhodla pochváliť fotkou s rastúcim bruškom. Nie je tomu ani rok a je znovu tehotná! Ktorá slávna dvojica sa dočká svojho druhého dieťatka?

Konečne to je už vonku. Po necelom roku od narodenia ich prvej dcérky, čaká zamilovaná dvojica nový prírastok do rodinky. O ktorého speváka teda ide?

Reč je o frontmenovi skupiny ” Marron 5″ Adamovi Levinovi, ktorý má jedinečný hlas a ešte k tomu je mimoriadne príťažlivý muž. Jeho manželka top modelka Behati Prinsloo sa odfotila v kúpeľni pred zrkadlom s odhaleným bruškom, pod fotku napísala ” druhé kolo”. Ich prvorodená dcérka Dusty Rose oslávi čoskoro svoje prvé narodeniny. Rodičia sa poponáhľali, aby mala ich dcérka nového súrodenca. Dvojica sa zosobášila v roku 2014. Srdečne blahoželáme!

Foto, ktoré túto užasnú novinku prezradilo, nájdete ——-tu——-

 

Zdroj: najmama.sk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)