24-ročný mladík Imran Alí z Pakistanu dostal štyri tresty smrti, ktoré nariadil súd, po tom, čo znásilnil a následne zavraždil maloleté dievčatko. Telíčko našli pohodené na skládke odpadu, kde Zajnab Ansárí podľahla smrti počas hrozného činu.

 

Zbytočná smrť, ktorá rodine malej Zajnab spôsobila toľko žiaľu. Tento ohavný čin ale v Pakistane vyvolal demonštráciu, ktorou sa obyvatelia snažili poukázať na nekompetentnosť a ľahostajnosť polície.

Štát sa búri proti polícii

Imran Alí mal podľa všetkého znásilňovať a potom zabíjať niekoľko detí, ktorých telá boli v krajine nájdené. Pravdepodobne túto trestnú činnosť začal páchať približne pred rokom, a tak sa štát búri proti polícii, ktorá to mohla odhaliť oveľa skôr!

Znásilnil osem detí!

Prokuratúra informovala o tom, že páchateľ sa priznal k znásilneniu ôsmich detí, pričom sedem z nich aj zomrelo, za tieto zločiny bude ešte len súdený. Po tomto priznaní k ohavným činom sa právny zástupca obžalovaného vzdal obhajoby a na súde proti nemu svedčili desiatky ľudí.

Alí bol obvinený z únosov, znásilnení, vrážd a terorizmu, a tak mu súd vymeral štyri tresty smrti a doživotné väzenie s mastnou finančnou pokutou. Do 15 dní od tohto rozsudku sa môže odvolať!

Zdroj: bbc.co.uk l Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Loriana
Učiteľka, ktorá sa venuje všetkým možným témam, ktoré poskytujú istý odkaz pre spoločnosť. Mamička, ktorá najviac miluje svojho synčeka, a všetko, čo robí, robí iba pre neho. Žena, ktorá si užíva život a všetky jeho radosti..