Eli Thompson, ktorý sa narodil bez nosa, zomrel ako dvojročný. Počas jeho krátkeho života čelil mnohým zdravotným komplikáciám. Jeho otec povedal, že Eli dokázal vyhrať nad každým, koho stretol s úsmevom a dal mu päsť na pozdrav.  

Ako ďalej spomína, každé ráno pomocou detského posunkového jazyka požiadal o pár cookies. Svoje druhé narodeniny oslávil 4. marca.

Eli sa narodil predčasne bez akýchkoľvek nosných priechodov alebo dutín, čo je stav, ktorý sa nazýva archíniou, ktorá je taká zriedkavá, že postihuje iba jeden zo 197 miliónov narodení.

Napriek týmto okolnostiam malý chlapec bol úžasným človekom a každý si ho hneď obľúbil. Dokonca  si ho zamilovali aj tí, ktorí videli jeho príbeh na Facebooku a nepoznali ho osobne. Malý Eli sa neustále usmieval a dával každému päsť na pozdrav, ako môžete vidieť na fotke.

Predtým ako tento chlapec zomrel, splnil sa mu sen a mohol sa stretnúť s Tessou Evansovou, ktorá trpí rovnakou chorobou ako on. Tessa Evansová má dva a pol roka. Pri stretnutí s Elim ho objala a veľmi si rozumeli.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook