Strata dieťaťa je tá najhoršia vec, aká môže rodičov postretnúť. S obrovskou ranou sa teraz ťažko vyrovnávajú rodičia nebohého Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Celé Slovensko sa na základe úkladnej vraždy spojenej s talianskou mafiou a vládou SR búri a protestuje.

 

Námestia mnohých slovenských miest boli zaplnené davmi ľudí, ktorí sa domáhajú spravodlivosti v prípade vraždy novinára a jeho snúbenice a tiež v prípade výmeny vlády. Odchod Kaliňáka ani Fica nie je pre nich dostačujúci.

Na Košickom námestí sa protestu zúčastnila aj matka zavraždenej Martiny Zlatica, ktorá si váži podporu všetkých ľudí z rôznych kútov Slovenska. Pre televíziu “JOJ” odpovedala na otázku, kedy bude mať pokoj a zanechala tak tvrdý odkaz pre vrahov.

Pokoj bude mať až vtedy, keď sa nájdu vrahovia a bude sa im môcť pozrieť do očí. Jediné, čo si trúfa urobiť je to, že ich chce opľuť. Podľa jej slov naviac sa nezmôže, pretože by jej nebohá dcéra nechcela, aby urobila presne to isté, čo urobili vrahovia jej. Dúfame, že sa vražda čoskoro objasní a že budú vinníci potrestaní.

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk | Foto: Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk