Najhoršia vec v živote rodičov, aká sa im môže stať, je stratiť dieťa. Tento príbeh je oveľa tragickejší kvôli spôsobu odchodu ich dcéry z tohto sveta. Zvolila si to sama a zobrala si život, ktorý mala celý pred sebou. Zúfalí rodičia, no najmä otec maloletej, viní z jej smrti najznámejšiu speváčku súčastnosti. Ale prečo?

 

Vyrovnať sa s faktom, že už svoje dievčatko nikdy neuvidia, musí byť hrozné. Určite sa rodičia cítia bezbranne a zúfalo, možno to dohnalo otca Belly Herndonovej k tomu, aby konal tak, ako uznal za vhodné.

Hlava rodiny je presvedčená, že za rozhodnutím ich 15-ročnej Belly stojí speváčka Selena Gomez. Viní ju z jej smrti, nakoľko zistil, že sa jeho dievčatko v posledných týždňoch pozeralo na jeden z najúspešnejších seriálov v Amerike “13 Reason Why”, ktorého producentkou je práve Selena.

V seriáli sa snaží poukázať na ťažké dospievanie a problémy mladistvých, tiež na šikanu, ktorá by sa mala odstrániť. Podľa otca, to má na mladistvých úplne opačný vplyv, aký by speváčka chcela.

Keďže táto rodina nedisponuje obrovským majetkom, nemohol zažalovať ani speváčku a ani spoločnosť, ktorá seriál vysiela. Rozhodol sa preto napísať krutý list speváčke, v ktorom ju vôbec nešetrí. Vraj je psychicky narušená, ak tento film necháva ďalej vysielať a ona môže za to, že jeho dcérka už nie je s nimi. Selena Gomez sa k danej veci ešte nevyjadrila!

Zdroj: jenproholky.cz | Foto: Instagram / googlewallpapers.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)