Prvú časť populárneho seriálu Susedia odvysielali ešte v roku 2006. Získal si množstvo fanúšikov a do decembra 2007 sa pod réžijnou taktovkou Tomáša Janča natočili tri série. Potom prišla 10 ročná pauza a od začiatku roka 2018 ho opäť vídame na televíznych obrazovkách.

Aj keď pribudlo niekoľko nových postáv, ako napríklad mladá susedka Andrejka, tie pôvodné zostali nezmenené a manželia Stromokocúrovci a Komárovci ako aj suseda Marta Sladká sú samozrejme hlavným pilierom seriálu.

Ten od svojho návratu nadviazal na úspech spred rokov a momentálne pokračuje už siedmou sériou. V ostatnej časti kultového slovenského sit-comu konečne Ildikó porodila, aj keď jej predstaviteľka Viki Ráková to stihla ešte v septembri.

Aj keď ju na televíznej obrazovke vidíme každý týždeň, pravda je, že naposledy bola na pľaci v júni. Odvtedy ju čakala materská dovolenka a začiatkom septembra porodila synčeka Benjamina. 4-ročný Bendegúz tak má doma malého parťáka.

Sympatická mamička sa doma dlho neohriala a už opäť nabehne do kolotoča natáčaní. Od novembra sa totiž začínajú točiť nové časti. Takúto dohodu mala Viki s tvorcami seriálu, takže nešlo o žiadne spontánne rozhodnutie. Seriálová Ildikó tak bude musieť skĺbiť prácu so starostlivosťou o Benjaminka.

Keďže sa jej narodil synček v seriáli aj v reálnom živote, od starostlivosti o dieťa si neoddýchne ani pri natáčaní. Jej seriálový synček dostal meno František. Už teraz sa tešíme na nové časti, na ktoré sa už Viki začala poctivo pripravovať.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram /Viki Rakova, Susedia